TR
EN
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » Trendyol Süper Lig » Trendyol Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
24.05.2024 20:00 CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
25.05.2024 16:00 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
25.05.2024 19:00 EMS YAPI SİVASSPOR 2 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 TÜMOSAN KONYASPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
26.05.2024 19:00 ATAKAŞ HATAYSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 37 32 3 2 89 25 64 99
2.FENERBAHÇE A.Ş. 37 30 6 1 93 31 62 96
3.TRABZONSPOR A.Ş. 37 20 4 13 65 48 17 64
4.RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 37 17 7 13 51 41 10 58
5.BEŞİKTAŞ A.Ş. 37 16 8 13 51 45 6 56
6.EMS YAPI SİVASSPOR 38 14 12 12 47 54 -7 54
7.KASIMPAŞA A.Ş. 37 15 8 14 60 64 -4 53
8.CORENDON ALANYASPOR 38 12 16 10 53 50 3 52
9.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 37 14 8 15 48 56 -8 50
10.BITEXEN ANTALYASPOR 38 12 13 13 44 49 -5 49
11.YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 37 10 14 13 52 55 -3 44
12.YILPORT SAMSUNSPOR 38 11 10 17 42 52 -10 43
13.MONDİHOME KAYSERİSPOR 38 11 12 15 44 57 -13 42
14.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 37 11 8 18 49 57 -8 41
15.TÜMOSAN KONYASPOR 37 9 14 14 39 50 -11 41
16.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 38 10 10 18 49 52 -3 40
17.MKE ANKARAGÜCÜ 37 8 16 13 44 48 -4 40
18.ATAKAŞ HATAYSPOR 37 8 14 15 43 52 -9 38
19.SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 37 9 10 18 42 72 -30 37
20.İSTANBULSPOR A.Ş. 37 4 7 26 27 74 -47 16
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
MONDİHOME KAYSERİSPOR 3
İSTANBULSPOR A.Ş. 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Trendyol Süper Lig
Sezon 2023-2024

1.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BITEXEN ANTALYASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 5 ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 2 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 CORENDON ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 EMS YAPI SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
3.Hafta
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
CORENDON ALANYASPOR 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 4 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 5 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 EMS YAPI SİVASSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 3 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 3 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 3 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 BITEXEN ANTALYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
6.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
CORENDON ALANYASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
7.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BITEXEN ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 4 - 0 CORENDON ALANYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 2 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
BITEXEN ANTALYASPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 3 EMS YAPI SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
9.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 BITEXEN ANTALYASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 2 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
EMS YAPI SİVASSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 0 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 CORENDON ALANYASPOR
10.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 MONDİHOME KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 2 EMS YAPI SİVASSPOR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 3 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 4 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 0 CORENDON ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BITEXEN ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 MONDİHOME KAYSERİSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 EMS YAPI SİVASSPOR
CORENDON ALANYASPOR 0 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
13.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 CORENDON ALANYASPOR
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
BITEXEN ANTALYASPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 3 BITEXEN ANTALYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 2 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
CORENDON ALANYASPOR 2 - 2 TÜMOSAN KONYASPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
15.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 CORENDON ALANYASPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 0 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
16.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 7 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 4 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
17.Hafta
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
MONDİHOME KAYSERİSPOR 3 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 3 CORENDON ALANYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
18.Hafta
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 2 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 3 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 0 - 0 CORENDON ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 3 EMS YAPI SİVASSPOR
20.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 CORENDON ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 EMS YAPI SİVASSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
21.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 4 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
CORENDON ALANYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
EMS YAPI SİVASSPOR 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 5 GALATASARAY A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
22.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
23.Hafta
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 3 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 EMS YAPI SİVASSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
BITEXEN ANTALYASPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 CORENDON ALANYASPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 CORENDON ALANYASPOR
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BITEXEN ANTALYASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
26.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 3 - 3 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 MONDİHOME KAYSERİSPOR
27.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
EMS YAPI SİVASSPOR 4 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
28.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 EMS YAPI SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 2 TÜMOSAN KONYASPOR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
CORENDON ALANYASPOR 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
29.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 6 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
TÜMOSAN KONYASPOR 2 - 2 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BITEXEN ANTALYASPOR
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 2 CORENDON ALANYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
30.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 TÜMOSAN KONYASPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 4 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
CORENDON ALANYASPOR 1 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 BITEXEN ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
31.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 CORENDON ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
32.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 0 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 TÜMOSAN KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 3 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BITEXEN ANTALYASPOR
CORENDON ALANYASPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
33.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
TÜMOSAN KONYASPOR 0 - 2 CORENDON ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
34.Hafta
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 1 - 0 TÜMOSAN KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
CORENDON ALANYASPOR 6 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 2 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 4 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
35.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 EMS YAPI SİVASSPOR
TÜMOSAN KONYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BITEXEN ANTALYASPOR 1 - 2 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
36.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EMS YAPI SİVASSPOR 0 - 1 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 6 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
TÜMOSAN KONYASPOR 3 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
37.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 EMS YAPI SİVASSPOR
BITEXEN ANTALYASPOR 2 - 1 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 2 TÜMOSAN KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
38.Hafta
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 BITEXEN ANTALYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
EMS YAPI SİVASSPOR 2 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
TÜMOSAN KONYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ