TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF 2. Lig kademe grupları 1 Ekim maçlarının hakemleri 29.09.2008
TFF 2. Lig kademe gruplarının 1 Ekim'de oynanacak maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. 1, 2, 3 ve 4. gruplarda oynanacak 6. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler şöyle:

TFF 2.Lig Kademe -  Grup 01 -  6 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.10.2008
15:00
BOZÜYÜK İLÇE BOZÜYÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ (O) HÜDAVERDİ SAVCI
(Y) BEKİR CAN TAHİROĞLU
(Y) AYHAN ERKO
(D) EMİN TOPÇU
01.10.2008
15:00
PENDİK PENDİKSPOR - GAZİOSMANPAŞA (O) ABDULLAH KALAFATOĞLU
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) AHMET UĞUR BİLGİN
(D) AHMET ZENGİN
01.10.2008
15:00
OSTİM BUGSAŞ SPOR - SARIYER (O) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) ÖZMEN ATALAY
(Y) BELGİN KUMRU
(D) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
01.10.2008
15:00
GEBZE İLÇE GEBZESPOR - DARDANELSPOR A.Ş. (O) MEHMET BERKANT MERCANLI
(Y) SERDAR AKÇER
(Y) ALİ BURAK BAŞER
(D) ARİF ÇELİK
01.10.2008
15:00
EYÜP EYÜPSPOR - BEYLERBEYİ A.Ş. (O) ALİ ŞALK
(Y) TOLGA KADAZ
(Y) ÖNDER MANDAŞ
(D) OSMAN KOCA

TFF 2.Lig Kademe -  Grup 02 -  6 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.10.2008
15:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİ BELEDİYESPOR - AFYONKARAHİSARSPOR (O) BORA BUDAK
(Y) OSMAN KARAKAŞ
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(D) ÖNCER DURU ÖZEL
01.10.2008
15:00
BURHANETTİN KOCAMAZ TARSUS İDMAN YURDU - ADANA DEMİRSPOR (O) OĞUZ KAAN TURAN
(Y) TANER ŞANVER
(Y) VOLKAN İNCE
(D) MEHMET DEMİR
01.10.2008
15:00
AKHİSAR İLÇE AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ALTINORDU (O) MESUT ÇARIK
(Y) MURAT ÖZAT
(Y) BARIŞ ÖNAL
(D) EMRE ALTUN
01.10.2008
15:00
MARMARİS İLÇE MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR - TURGUTLUSPOR (O) BAHADIR TÜTER
(Y) BURAK ÖZCAN
(Y) M.TANER DEMİR
(D) ADNAN GÜNGÖRDÜ
01.10.2008
15:00
BUCA İLÇE BUCASPOR - ALANYASPOR (O) OSMAN YİĞİT UZER
(Y) ÖMER TURHAN
(Y) ÇAĞLAR YILDIZ
(D) ERAY YURTSEVEN

TFF 2.Lig Kademe -  Grup 03 -  6 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.10.2008
15:00
MALTEPE MALTEPESPOR - BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. (O) MÜCAHİT TATAR
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(D) TUNAHAN ERTEM
01.10.2008
15:00
KIRŞEHİR AHİ KIRŞEHİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş. (O) HAKKI GÜLER
(Y) MAHMUT KOCA
(Y) ALİ YETİM
(D) KEMAL ŞAFAK
01.10.2008
15:00
TÜRK TELEKOM TÜRK TELEKOMSPOR - ALİBEYKÖY (O) ZAFER KOÇBAY
(Y) MUSTAFA KÖSEOĞLU
(Y) EMRE YILMAZ
(D) AHMET EŞREF SARI
01.10.2008
15:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ŞEKERSPOR - ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. (O) ÖZGÜR AYGÜN
(Y) MUSTAFA ALDEMİR
(Y) ATİLLA KARAOĞLAN
(D) AHMET ALEMDAR
01.10.2008
15:00
ZEYTİNBURNU ZEYTİNBURNUSPOR - MERSİN İDMAN YURDU (O) ERCAN HELLAÇ
(Y) DENİZ SEKBAN
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) FATİH AŞLAMACIOĞLU

TFF 2.Lig Kademe -  Grup 04 -  6 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.10.2008
15:00
TOKAT GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR - ÇORUMSPOR (O) ONUR SALIK
(Y) ÖZER VELİOĞLU
(Y) MUSTAFA AYDIN
(D) ERCAN ARI
01.10.2008
15:00
ÇANKIRI ATATÜRK ÇANKIRI BLD.SPOR - PAZARSPOR (O) EMRE YILDIRIM
(Y) HALİL ERTAN YILMAZ
(Y) ELVAN ÇELİK
(D) ENVER BOZDOĞAN
01.10.2008
15:00
OF İLÇE OFSPOR - KARSSPOR (O) LEVENT AKTAN
(Y) CİHAN ATAŞ
(Y) BARIŞ TURHAN
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
01.10.2008
15:00
AKÇAABAT FATİH A.SEBATSPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. (O) SERDAR KARAKAŞ
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(D) UFUK ŞEN
01.10.2008
20:00
ERZURUM CEMAL GÜRSEL ERZURUMSPOR - TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (O) YUSUF YILMAZ
(Y) FELAT TEKEŞ
(Y) MUHAMMET ÇEKİN
(D) NİYAZİ İZGÖREN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.