TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Gaziantep ALG Spor ve Beşiktaş Depremzedeler İçin Omuz Omuza Veriyor 18.03.2023
Gaziantep ALG Spor ve Beşiktaş Depremzedeler İçin Omuz Omuza Veriyor
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi A Grubu'nda normal sezonun son maçında yarın Gaziantep ALG Spor ile Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı arasında oynanacak müsabakanın tüm bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacak. Deprem bölgesi Gaziantep'te, felaketten etkilenen depremzedelerin yaralarını bir nebze olsun sarmak amacıyla tüm sporseverleri bir araya getirecek bu anlamlı maç Kalyon Stadı'nda saat 15.00'te başlayacak.

Müsabakanın biletleri 50 TL'den satılıyor. Bilet satışlarından sağlanacak gelir Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu ana paydaşlığında 1 Mart 2023 tarihinde başlatılan "Omuz Omuza" dayanışma ve yardımlaşma kampanyasının hesaplarına aktarılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak kadın futboluna olan ilginin artmasından büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve bu ilginin kız çocuklarımızdan taraftarlarımıza kadar daha da artmasını istiyoruz. Biliyoruz ki, Çanakkale geçilmeydiyse kadınlarımızın büyük emekleri var. Türk kadınının kahramanlık destanının eşsiz örneklerinden olan Çanakkale Zaferi haftasında, hem de deprem bölgesinde oynanacak bu anlamlı maç için sporseverleri bilet almaya davet ederek, herkesi omuz omuza ruhuna katkıda bulunmaya çağırıyoruz.

 

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız