TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Final Maçının Bilet Satışı Başladı 27.05.2023
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Final Maçının Bilet Satışı Başladı
2 Haziran 2023 Cuma günü saat 20.00'de İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nda ABB Fomget Gençlik ve Spor ile Fenerbahçe AŞ Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Final'inde karşılaşıyor. Ücretsiz olan final karşılamasının biletleri www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan alınabilecek. www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan alınabilecek biletlerde Passolig kart zorunluluğu aranmayacak. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Finalini stadyumda takip etmek isteyen futbol severler Ad-Soyad-TC Kimlik No, Telefon Numarası ve e-posta adresini ilgili web sayfası veya uygulamaya girerek biletlerini alabilecekler. Ayrıca stadyum gişelerinden maç günü bilet temin edilebilmesi de mümkün olabilecek.

ABB Fomget Gençlik ve Spor taraftarları Numaralı (Batı) Tribününden yerlerini seçerek biletlerini temin edebilecek. ABB Fomget Gençlik ve Spor taraftarları biletlerini sadece Ankara Eryaman Stadyumu gişesinden ve maç günü İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu gişelerinden temin edebilecekler.

Fenerbahçe AŞ taraftarları ise Maraton Tribününden yerlerini seçerek biletlerini www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan online ayrıca maç günü İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu gişelerinden alabilecekler.

Bilet satın almak için tıklayınız