TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor, kupasını aldı 4.05.2019
Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor, kupasını aldı

2018-2019 sezonu TFF 3. Lig 3. Grup müsabakaları sonucunda şampiyon olarak TFF 2. Lig'e yükselen Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor, kupasını aldı.

Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor'a kupa ve madalyalarını, Muğlaspor ile bugün oynadığı müsabaka öncesinde düzenlenen törende TFF Yönetim Kurulu üyesi Fuat Guguloğlu verdi. Bayburt Genç Osman Stadı'nda gerçekleşen ve Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan'ın da madalya takdim ettiği kupa töreninde, Kulüp Başkanı İsmail Özbek de yer aldı.

TFF Yönetim Kurulu üyesi Fuat Guguloğlu, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: "5 bin yıllık kültürel tarihe sahip Bayburt'un güzel insanları, sizleri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız Sayın Hüsnü Güreli ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bir hemşehriniz olarak bugün burada bulunmaktan ve bu mutlu gününüzü sizlerle paylaşmaktan büyük onur duyuyorum.

2014 - 2015 Futbol Sezonunda 3. Lig'e yükselerek profesyonel bir kimlik kazanan Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü'müz bu sezon sonunda TFF 3. Lig 3. Grup'ta yeni bir unvan kazanarak TFF 2. Lig'e yükselmeye hak kazanmış ve grubunu şampiyon olarak tamamlamıştır.

Federasyon Başkanımız Sayın Hüsnü Güreli adına, başta futbolcular olmak üzere, teknik heyetinizi, Sayın Başkan İsmail Özbek ve ekibini ve büyük Bayburt taraftarını kutluyor, başarılarınızın 2. Lig'de de devam etmesini diliyorum. Esasen Dede Korkut'un şehri Bayburt'a şampiyonluklar her zaman yakışmıştır. Başarılarınızın daim olmasını, şampiyonluklar serisinin Süper Lig'e yükselinceye kadar devam etmesini temenni ediyorum."

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.