TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » Amatörler » Amatörler Haber Detay
Amatör Spor Haftası U12 Cup birincisi Altınordu 12.10.2019
Amatör Spor Haftası U12 Cup birincisi Altınordu

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında 9-11 Ekim 2019 tarihlerinde İzmir'de 8 takımın katılımıyla düzenlenen turnuvanın birincisi Altınordu oldu.

TFF İzmir Futbol İl Temsilciliği ve İzmir ASKF tarafından düzenlenen organizasyona Altay, Altınordu, Göztepe, Bucaspor, İzmirspor, Genç Özgürspor, Pınargücüspor ve İzmir B.Ş.Bel. Spor takımları katıldı. Dörder takımlı iki grupta eleme usulü oynanan müsabakalar sonunda Altınordu ve Göztepe final oynamaya, Pınargücüspor ve Genç Özgürspor 3.'lük - 4.'lük oynamaya hak kazandı.

Ülkemizde ilk kez düzenlenen bir statü ile oynanan müsabakalarda her kulübün 2 takımı, diğer kulübün 2 takımı ile birer devre müsabaka oynuyor. 25x2 dk. oynanan müsabakalar sonunda iki maçın 4 devresinin skorlarının toplamı maç skorunu belirliyor.

Atatürk Stadı Dış sahalarında oynanan müsabakalarda Pınargücüspor, Genç Özgürspor'u 7-3 yenerek üçüncü olurken, Göztepe'yi 8-5 yenen Altınordu turnuva birincisi oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımların kupa ve madalyaları İzmir Futbol İl Temsilcisi Mehmet İncu tarafından verildi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.