TR
EN
Gelişim Ligleri'nde heyecan sürüyor 11.05.2022
Gelişim Liglerinde heyecan sürüyor
Geri
İleri

U19 Süper Lig'de 33. haftada toplam 21 gol atıldı. 3 karşılaşmayı ev sahibi takımlar kazanırken, 5 mücadelede sevinen taraf deplasman takımları oldu. 2 maç ise berabere bitti. Galatasaray A.Ş., topladığı 73 puanla ilk sırada bulunuyor.

U19 TFF 1. Lig'de ise 34. hafta maçlarında toplam 39 gol kaydedildi. 5 karşılaşmada ev sahibi takımlar sahadan galibiyetle ayrılırken, 4 mücadele beraberlikle tamamlandı. 65 puana sahip Altınordu ligde zirvede yer alıyor.

Elit U17, Elit U16, Elit U15 ve Elit U14 Ligleri'nde mücadele devam etti. Elit U17 Ligi'nde; Galatasaray A.Ş., Beşiktaş A.Ş., Göztepe A.Ş., gruplarında zirvede. Yılport Samsunspor, İttifak Holding Konyaspor ve Adana Demirspor A.Ş. gruplarını ilk sırada bitirdi.

Elit U16 Ligi'nde; Galatasaray A.Ş., Beşiktaş A.Ş., Altınordu en üst basamakta. Demir Grup Sivasspor, İttifak Holding Konyaspor ve Adana Demirspor A.Ş. gruplarını ilk sırada tamamladı.

Elit U15 Ligi'nde; Galatasaray A.Ş., Beşiktaş A.Ş., Altay, Trabzonspor A.Ş., İttifak Holding Konyaspor ve Adana Demirspor A.Ş. gruplarında ilk sırada yer alıyor.

Elit U14 Ligi'nde ise Galatasaray A.Ş., Beşiktaş A.Ş., Altay, Trabzonspor A.Ş., Fraport TAV Antalyaspor ve Adana Demirspor A.Ş. gruplarında ilk sırada yer alıyor.

U17 Bölgesel Gelişim Ligi ile U15 Bölgesel Gelişim Ligi'nde de karşılaşmalar devam ediyor.

U19 Süper Lig fikstürü ve puan durumu için tıklayınız

U19 TFF 1.Lig fikstürü ve puan durumu için tıklayınız

Elit U17 Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

Elit U16 Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

Elit U15 Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

Elit U14 Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

U19 Bölgesel Gelişim Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

U17 Bölgesel Gelişim Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

U15 Bölgesel Gelişim Ligi fikstürleri ve puan durumları için tıklayınız

Geri
İleri