TR
EN
U17 Elit Ligleri ile U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabaka Programı Belli Oldu 5.04.2023
U17 Elit Ligleri ile U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabaka Programı Belli Oldu

2022-2023 Sezonu U17 Elit A ve B Ligleri ile U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları programı belli oldu. U17 Elit A Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler belli oldu. Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Kırşehir'de, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir ve İstanbul'da oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

U17 Elit B Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler de belli oldu. Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Bursa'da, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir'de oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

U14 Gelişim Ligi'nde 6. Grup 2.'si ile Vavacars Fatih Karagümrük takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Bolu'da, Trabzonspor A.Ş. ile Altay takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Kırşehir'de 8 Nisanda oynanacak. Ön Eleme maçlarının galipleri Play-Off müsabakalarına katılan son iki takımı oluşturacaklar. Ön Eleme turundan gelecek olan takımlar belli olduğunda Son 16 Tur müsabakalarının oynanacağı yerler tff.org'da yayınlanacak.

U17 Elit A Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız

U17 Elit B Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız

U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız