TR
EN
Gelişim Liglerinde Üç Kategorinin Play-Off Programı Belli Oldu  18.04.2023
Gelişim Liglerinde Üç Kategorinin Play-Off Programı Belli Oldu 

U17 Bölgesel Gelişim Ligi'nde son 16 ve çeyrek final eşleşmeleri ile bu karşılaşmaların yapılacağı yerler belli oldu. Kulüp temsilcilerinin online olarak katıldığı kura çekimi ile final müsabakasına kadar olan eşleşmeler de belirlendi. Son 16 ve çeyrek final müsabakaları Ankara, Aksaray ve Kırşehir’de oynanacak.

U16 Gelişim Ligi'nde Gençlerbirliği ile Trabzonspor A.Ş takımları arasındaki ön eleme müsabakası Samsun'da, Eyüpspor ile Kocaelispor takımları arasındaki ön eleme müsabakası İstanbul'da 24 Nisan’da oynanacak. Ön eleme maçlarının galipleri play-off müsabakalarına katılacak son iki takımı oluşturacak. Ön eleme turundan gelecek takımlar belirlenince son 16 müsabakalarının oynanacağı yerler tff.org'da yayınlanacak.

U15 Gelişim Ligi'nde ise son 16 ve çeyrek final eşleşmeleri ile bu karşılaşmaların yapılacağı yerler belli oldu. Kulüp temsilcilerinin online olarak katıldığı kura çekimi ile final müsabakasına kadar olan eşleşmeler de belirlendi. Son 16 ve çeyrek final müsabakaları Ankara, Sakarya ve Afyonkarahisar'da oynanacak.

U17 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız

U17 Bölgesel Gelişim Ligi Final Yolu için tıklayınız

U16 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız

U16 Gelişim Ligi Final Yolu için tıklayınız

U15 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları için tıklayınız

U15 Gelişim Ligi Final Yolu için tıklayınız