TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi'nde Bölge Birincileri belirlendi 18.05.2011
Nike Halı Saha Liginde Bölge Birincileri belirlendi

Nike Halı Saha Ligi'nde 16 bölgede oynanan Bölge Birinciliği müsabakaları tamamlanarak 15-18 yaş ve 19-35 yaş kategorilerinde Bölge Birincisi olan 16'şar takım belirlendi.

Bölge birincisi olan takımlar 22 Mayıs 2011 tarihlerinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Malatya'da Süper Bölge Birinciliği müsabakaları oynayacak. Müsabakaların kura çekimi 22 Mayıs 2011 Pazar günü 15-18 yaş kategorisinde saat 11.30'da, 19-35 yaş kategorisinde saat 13.00'de yapılacak. Kura çekimine gelmeyen takımların kurası Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerince çekilecek.

Süper Bölge Birinciliği müsabakasına her kategoride 4'er takım katılacak. Müsabakalar tek maç eleme usulü oynanacak olup, beraberlik halinde seri penaltı atışları ile galip gelen takım belirlenecek. Süper Bölge Birinciliği müsabakalarında 15-18 ve 19-35 yaş kategorilerinde birinci olan takımlar 4-5 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak finallere katılmaya hak kazanacak.

Süper Bölge birinciliğine katılacak takımlar ile Süper Bölge birinciliğinde birinci olarak finallere katılma hakkı kazanan takımların kaptanlarının talebi halinde 1 oyuncu değişikliği hakları vardır. Kadroya yeni dahil edilecek oyuncunun bu yıl Nike Halı Saha Ligi organizasyonu içinde bir başka takımda oynamamış olması şarttır.
15-18 yaş ve 19-35 yaş kategorilerinde Bölge Birincisi olan Süper Bölge Birinciliği'ne katılacak takımlar şöyle:

Nike Halı Saha Ligi Bölge birincileri için tıklayınız.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.