TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi kayıtları 27 Nisan'a kadar uzatıldı 24.04.2012
Nike Halı Saha Ligi kayıtları 27 Nisana kadar uzatıldı

Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu sene dördüncüsü organize edilen Nike Halı Saha Ligi'nin kayıtları, gelen talepler doğrultusunda 27 Nisan'a kadar uzatıldı. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu sene Lise ve Üniversite kategorilerinde düzenlenecek olan ligin final maçları Haziran ayında İstanbul'da yapılacak.

Nike Halı Saha Ligi'ne katılmak isteyen öğrenciler 27 Nisan tarihine kadar www.nikehalisahaligi.com adresine girerek ön kayıt formunu eksiksiz doldurarak kategorilerine göre kendilerine belirtilen noktalarda kesin kayıtlarını tamamlayabilecek.

Ligin Lise kategorisi, T.C. Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü'nün desteği ve işbirliğiyle yürütülüyor. Nike Halı Saha Ligi'ne Lise kategorisinde 15-18 yaş arasındaki lise öğrencileri katılabilecek. Web sitesi üzerinden ön kayıt yaptıran öğrenciler, evraklarını okul yetkililerine onaylattıktan sonra Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlükleri'ne teslimat sağlanarak kayıtlar tamamlanabilecek. Aynı liseden birden fazla takımın katılabildiği ligde, Lise kategorisiyle ilgili kontenjanlar www.nikehalisahaligi.com adresinden takip edilebilecek.

Nike, TFF ve üniversitelerin işbirliğiyle düzenlenen Üniversite kategorisinde ise 16-35 yaş arasındaki öğrenciler, ön kayıtlarını web sitesi üzerinden yaptıktan sonra evraklarını kampus içindeki Nike Halı Saha Ligi kayıt noktalarına teslim ederek kesin kayıtlarını tamamlayabilecek.

Nike Halı Saha Ligi'nde 7 - 17 Mayıs tarihleri arasında İl Üniversite Birinciliği Grup Müsabakaları, 21-25 Mayıs tarihleri arasında İl Üniversite Birinciliği Eleme Müsabakaları, 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Bölge Birinciliği, 7-8 Haziran tarihlerinde ise Süper Bölge Birinciliği maçları oynanacak.

Lise kategorisinde 6 as 4 yedek, Üniversite kategorisinde 6 as 2 yedek'ten oluşan takımların katılımıyla gerçekleşecek Nike Halı Saha Ligi'nde maçlar 15'er dakikalık 2 devre halinde oynanacak ve beraberlik halinde seri penaltı atışlarına geçilecek. Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finalleri sonucu şampiyon olan takımlar, Nike Futbol koleksiyonundan ürünler kazanacak. Organizasyonun gerçekleştirileceği tüm halı sahalar, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, imkan ve olanaklarına göre derecelendirilen halı sahalar olacak.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.