TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi'nde Lise Finalistleri belli oldu 18.06.2012
Nike Halı Saha Liginde Lise Finalistleri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu ve ana sponsorlarından Nike işbirliğinde düzenlenen Nike Halı Saha Ligi'nde Lise kategorisinde Süper Final'e kalan 4 takım belli oldu. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu sene Lise ve Üniversite kategorilerinde düzenlenen ligin lise kategorisinde Süper Bölge Birincilikleri; Samsun, Malatya, İzmir ve İstanbul'da yapıldı. 14 Bölgenin birincisinin katıldığı maçlar sonucunda İstanbul'dan Kartal Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi FRZAL Takımı, Uşak'tan Uşak Lisesi Takımı, Kayseri'den Mustafa Germirli Anadolu İmam Hatip Lisesi Rengarenk Takımı ve Kastamonu'dan Taşköprü Lisesi Takımı rakiplerini eleyerek İstanbul'da 1 Temmuz'da gerçekleşecek Süper Final'e katılmaya hak kazandı. 

Üniversite kategorisinde ise Bölge Birinciliği maçları 20 Haziran'da, Süper Bölge Birinciliği maçları ise 24 Haziran'da yapılacak. Süper Bölge Birinciliğinde de başarılı olan her iki kategorideki 4'er takım Türkiye Şampiyonu olabilmek için 1 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul'daki Süper Final'de kozlarını paylaşacak.

Nike Halı Saha Ligi  Lise kategorisi, T.C. Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü'nün desteği ve işbirliğiyle, Üniversite kategorisi ise üniversite içi etkinlik düzenlemek isteyen üniversitelerimiz ile yürütülüyor.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.