TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi'nde Bölge birincileri belli oldu 21.06.2012
Nike Halı Saha Liginde Bölge birincileri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu ve ana sponsorlarından Nike işbirliğinde düzenlenen Nike Halı Saha Ligi'nde Üniversite kategorisinde bölge birincileri belli oldu. 8 bölge birincisi, finale kalacak 4 Süper Bölge birincisi olmak için tek maç eleminasyon usülünde karşılaşacak. Maçlar 24 Haziran Pazar günü yapılacak.

20 Haziran Çarşamba günü İstanbul'da yapılan üniversite kategorisi bölge birinciliği maçlarında Sakarya Üniversitesi'nden Marina Spor şampiyon oldu. Denizli'deki bölge birinciliği maçında da Pamukkale Üniversitesi'nden PAÜ Mühendislik şampiyon oldu. Marina Spor ve PAÜ Mühendislik takımları, Süper Bölge Birincisi olmak için 24 Haziran günü saat 14:00'te Bursa Burfaş Halı Sahası'nda final oynayacak.

Yine 20 Haziran Çarşamba günü Ankara'da yapılan üniversite kategorisi bölge birinciliği maçlarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden FCAEE şampiyon oldu. Trabzon'daki bölge birinciliği maçında da Ordu Üniversitesi'nden Gerilim United şampiyon oldu. FCAEE ve Gerilim United takımları, Süper Bölge Birincisi olmak için 24 Haziran günü saat 14:00'te Samsun Yağız Spor Kompleksi'nde final oynayacak.

Aynı gün Adana'da yapılan üniversite kategorisi bölge birinciliği maçlarında Çukurova Üniversitesi'nden Atan Galip şampiyon oldu. Van'daki bölge birinciliği maçında da Van 100. Yıl  Üniversitesi'nden Atmış 5 şampiyon oldu. Atan Galip ve Atmış 5 takımları, Süper Bölge Birincisi olmak için 24 Haziran günü saat 14:00'te Malatya Yıldız Halı Saha Tesislerinde final oynayacak.

Diyarbakır'daki üniversite kategorisi bölge birinciliği maçlarında Mardin Artuklu Üniversitesi'nden Kartallarspor ile 2. grupta Bingöl Üniversitesi'nden FC Arena şampiyon oldu. 20 Haziran'da Diyarbakır'da gerçekleşen Süper Bölge Finalinde Kartallaspor FC Arena'yı 6-5 yenerek 1 Temmuz'da gerçekleşecek Süper Final'e katılmaya hak kazanan ilk takım oldu.

Nike Halı Saha Ligi Üniversite kategorisi, üniversite içi etkinlik düzenlemek isteyen üniversitelerimiz ile yürütülüyor.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.