TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi'nde kayıtlar başladı 15.04.2013
Nike Halı Saha Liginde kayıtlar başladı

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike işbirliği ile düzenlenen Nike Halı Saha Ligi kayıtları düzenlenen basın toplantısının ardından başladı.

Levent Spor Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısına TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Selim Ertanhan, Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanı Necip Fazıl Kishalı ile U20 Milli Takım oyuncuları Salih Uçan, İbrahim Yılmaz ve Enver Cenk Şahin katıldı.

Lise ve üniversite kategorisinde düzenlenen Nike Halı Saha Ligi kayıtları 6 Mayıs'ta sona erecek.

Katılımın ücretsiz olduğu Nike Halı Saha Ligi'ne futbolseverler www.nikehalisahaligi.com adresinden başvuruyor. Ön kayıt formunu dolduran katılımcılar, belgelerini takım olarak okul yönetimine teslim ederek organizasyonda yer alabilecek. Takımın fikstürdeki yeri, oynayacağı saha ve maç saatleri gibi bilgiler 7 Mayıs'tan itibaren www.nikehalisahaligi.com adresinden ve 0212 444 6 645 (444NHSL) numaralı telefondan öğrenilebilecek.

TFF tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, olanaklarına göre derecelendirilen halı sahalarda düzenlenecek organizasyonun il elemeleri, Mayıs ayı içinde oynanacak. Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finali ise 7-9 Haziran tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. İl birincisi olan tüm lise ve üniversite takımları üç gün sürecek futbol festivaline katılacak.

Lise kategorisinde 15-18 yaş arasındaki lise öğrencilerinin, üniversite kategorisindeyse 17-35 yaş aralığındaki üniversite öğrencilerinin katılacağı Nike Halı Saha Ligi, Türkiye genelince 150'nin üzerinde halı sahada gerçekleşecek. 6 as 4 yedek oyuncudan oluşacak takımlar, 15'er dakikalık 2 devre halinde oynayacak.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.