TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
NHSL lise kategorisi kayıtları 8 Mayıs'ta sona eriyor 6.05.2013
NHSL lise kategorisi kayıtları 8 Mayısta sona eriyor
Türkiye'nin en büyük futbol organizasyonlarından biri olan Nike Halı Saha Ligi'nde heyecanın başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike işbirliğiyle lise ve üniversite olmak üzere iki kategoride düzenlenen Nike Halı Saha Ligi'nin lise kategorisinde kayıtlar 8 Mayıs 2013 tarihinde sona erecek. Üniversite kategorisinde ise kayıtlar devam edecek.

Katılımın ücretsiz olduğu Nike Halı Saha Ligi'ne futbolseverler www.nikehalisahaligi.com adresinden başvuruyor. Ön kayıt formunu dolduran katılımcılar, belgelerini takım olarak okul yönetimine teslim ederek organizasyonda yer alabilecek. Takımın fikstürdeki yeri, oynayacağı saha ve maç saatleri gibi bilgiler 11 Mayıs 2013 tarihinden itibaren www.nikehalisahaligi.com adresinden ve 0212 444 6 645 (444NHSL) numaralı telefondan öğrenilebilecek.

TFF tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, olanaklarına göre derecelendirilen halı sahalarda düzenlenecek organizasyonun il elemeleri, Mayıs ayı içinde oynanacak. Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finali ise, 7-9 Haziran tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. İl birincisi olan tüm lise takımları ve üniversitelerinde birinciliği elde edecek takımlar üç gün sürecek futbol festivaline katılacak.

Lise kategorisinde 15-18 yaş arasındaki lise öğrencilerinin, üniversite kategorisindeyse 17-35 yaş aralığındaki üniversite öğrencilerinin katılacağı Nike Halı Saha Ligi, Türkiye genelinde 150'nin üzerinde halı sahada gerçekleşecek. Takımlar 6 as 4 yedek oyuncudan oluşacak. Maçlar ise 15'er dakikalık 2 devre halinde oynayacak.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.