TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Nike Halı Saha Ligi » Nike Halı Saha Ligi Haber Detay Sayfası
Nike Halı Saha Ligi finalleri kura çekimi yapıldı 23.6.2014
Nike Halı Saha Ligi finalleri kura çekimi yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike işbirliğiyle düzenlenen Nike Halı Saha Ligi finalleri kura çekimi yapıldı. İstanbul Küçükçekmece Belediyesi Halkalı Etap Stadı'nda Burcu Esmersoy ve Melih Gümüşbıçak'ın sunuculuğunu yaptığı kura çekilişine lise ve üniversite kategorisinde toplam 64 takım katıldı. Nike Halı Saha Ligi final maçları 23-25 Haziran tarihlerinde 640 futbolcunun katılımıyla İstanbul Küçükçekmece Belediyesi Halkalı Etap Stadı'nda gerçekleşecek.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike'ın Türkiye'de spor kültürünün oluşması ve geliştirilmesi adına organize ettikleri Nike Halı Saha Ligi'nde final heyecanı yaklaşıyor. Lise kategorisinde 71 ilde, Üniversite kategorisinde ise 48 ilde düzenlenen ligde, bölge elemeleri sona erdi. Bugüne kadar Lise kategorisinde 5625, Üniversite kategorisinde ise toplam 2286 maç gerçekleştirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, olanaklarına göre derecelendirilen halı sahalarda düzenlenen organizasyonun il elemeleri Mayıs ayı sonunda tamamlandı. 9-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen bölge finallerinin ardından ise Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finali 23-25 Haziran tarihlerinde İstanbul'da yapılacak. 640 futbolcu üç gün sürecek futbol festivaline katılacak.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.