U16 Milli Takımı'nın 19-24 Ocak 2015 tarihlerinde Manisa'da düzenlenen 2015 Mercedes-Benz Ege Kupası'na katılacak aday kadrosuaçıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 14 Ocak 2015 Çarşamba günü saat 17.00'de, Manisa Holiday Inn Otel'de toplanacak.
Teknik Direktör Ahmet Ceyhan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevki |
Doğum Tarihi |
Recep YEMİŞCİ |
Altınordu A.Ş. |
Defans |
01.01.1999 |
Mustafa Ethem ERBOĞA |
Beşiktaş A.Ş. |
Orta Saha |
11.01.1999 |
Mehmet Burak BALKIR |
Bursaspor |
Orta Saha |
22.03.1999 |
Görkem ÖZGÜR |
Bursaspor |
Defans |
11.01.1999 |
Görkem ÇELİK |
Dardanelspor A.Ş. |
Forvet |
01.02.1999 |
Ufukcan ENGİN |
Dardanelspor A.Ş. |
Orta Saha |
08.03.1999 |
Ömer Faruk CANBİRDİ |
Eskişehirspor |
Orta Saha |
07.01.1999 |
Alparslan DEMİR |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
06.11.1999 |
Mahsun ÇAPKAN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
08.10.1999 |
Ali ÜLGEN |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
10.11.1999 |
Barış ZEREN |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
08.03.1999 |
Alperen KILIÇ |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
01.07.1999 |
Batuhan Ahmet ŞEN |
Galatasaray A.Ş. |
Kaleci |
03.02.1999 |
Yunus GENÇ |
İstanbul Başakşehir A.Ş. |
Defans |
02.02.1999 |
Hamza TOSUN |
İstanbul Başakşehir A.Ş. |
Forvet |
03.01.1999 |
Mustafa Talha ÖZBAY |
MKE Ankaragücü |
Kaleci |
10.08.1999 |
Abdülkadir ÖMÜR |
Trabzonspor A.Ş. |
Orta Saha |
25.06.1999 |
Cafer TOSUN |
Trabzonspor A.Ş. |
Orta Saha |
20.11.1999 |
Hapsuno YILDIZ |
Borussia Dortmund |
Defans |
05.02.1999 |
Sefa TOPÇU |
Borussia Dortmund |
Defans |
30.03.1999 |
2015 Mercedes-Benz Ege Kupası grupları ve maç takvimi şöyle:
A GRUBU |
B GRUBU |
TÜRKİYE |
FRANSA |
ABD |
ÇEK CUMHURİYETİ |
NORVEÇ |
UKRAYNA |
ROMANYA |
YUNANİSTAN |
Tarih-Saat |
1. Takım |
|
2. Takım |
Stat |
19.01.2015-12:00 A Grubu |
TÜRKİYE |
- |
NORVEÇ |
Salihli Ramiz Turan |
19.01.2015-12:00 B Grubu |
FRANSA |
- |
YUNANİSTAN |
Akhisar İlçe |
19.01.2015-14:30 A Grubu |
ABD |
- |
ROMANYA |
Kırkağaç İlçe |
19.01.2015-14:30 B Grubu |
ÇEK CUMHURİYETİ |
- |
UKRAYNA |
Kula İlçe |
20.01.2014-12:00 A Grubu |
NORVEÇ |
- |
ABD |
Turgutlu 7 Eylül |
20.01.2015-12:00 B Grubu |
FRANSA |
- |
ÇEK CUMHURİYETİ |
Saruhanlı İlçe |
20.01.2015-14:30 A Grubu |
TÜRKİYE |
- |
ROMANYA |
Soma Atatürk |
20.01.2015-14:30 B Grubu |
YUNANİSTAN |
- |
UKRAYNA |
Akhisar İlçe |
22.01.2015-12:00 A Grubu |
ROMANYA |
- |
NORVEÇ |
Mümin Özkasap |
22.01.2015-12:00 B Grubu |
YUNANİSTAN |
- |
ÇEK CUMHURİYETİ |
Salihli Ramiz Turan |
22.01.2015-14:30 A Grubu |
ABD |
- |
TÜRKİYE |
Turgutlu 7 Eylül |
22.01.2015-14:30 B Grubu |
UKRAYNA |
- |
FRANSA |
Akhisar İlçe |
24.01.2015-12:00 |
3.'lük Maçı |
Akhisar İlçe |
24.01.2015-13:00 |
FİNAL |
Manisa 19 Mayıs |